ZNAJDŹ SWÓJ STYL / TANIEC NOWOCZESNY
EDS
3 LATA
ZABAWY Z TAŃCEM I MUZYKĄ
6-8 lat
TANECZNY MIX
TANECZNY MIX
EDS
STYLE TANECZNE
TANIEC NOWOCZESNY

Taniec nowoczesny to wybuchowa mieszanka różnych stylów tanecznych. Na pełnych energii zajęciach  tancerze będą mieli okazję poznać elementy takich tańców jak: disco dance, hip hop, jazz czy taniec klasyczny.  

Celem naszych zajęć jest zainteresowanie uczestników różnorodnymi technikami i pokazanie ich odmian. W choreografiach tworzonych do najpopularniejszych utworów muzyki pop każdy znajdzie coś dla siebie.

Zajęcia z tańca nowoczesnego dają możliwość do wszechstronnego rozwoju. Kształtują  poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, poprawiają koordynację.

TANIEC NOWOCZESNY DLA 4-5 latków (GRUPY M)

Dla najmłodszych tancerzy zajęcia z tańca nowoczesnego to początek drogi tanecznej. To tutaj  uczą się czym jest dynamiczna rozgrzewka oraz poznają pierwsze elementy techniki tańca jazzowego. Instruktor niczym przewodnik po tanecznej krainie wprowadza dzieci w magiczny świat tańca klasycznego, luźny i rytmiczny świat hip hopu, uczy czym są dynamiczne i skoczne układy taneczne.

Nasze zajęcia pozwalają na wszechstronny, prawidłowy i bezpieczny rozwój psychoruchowy, poprawiają ogólną sprawność młodych tancerzy, pomagają w przełamaniu charakterystycznej dla dzieci w tym wieku nieśmiałości, ale przede wszystkim dostarczają naszym maluchom mnóstwo radości i pozytywnej energii.

MOŻLIWOŚĆ DO DALSZEGO ROZWOJU

Dzieci, które złapią przysłowiowego bakcyla tanecznego i ukończą 6 rok życia mogą kontynuować swoją edukację taneczną na zajęciach Tańca Nowoczesnego w starszej kategorii wiekowej (GRYUPY D – 6-8 lat). W starszych grupach dzieci kontynuują naukę tańca nowoczesnego, poznając nowe elementy techniczne o większym stopniu trudności. Kroki taneczne wykonywane są w szybszym tempie i większej różnorodności, a choreografie są bardziej rozbudowane. W grupach D stawiany jest nacisk na dynamikę, rozciągnięcie oraz muzykalność.

TANIEC NOWOCZESNY DLA 6-8 latków (GRUPY D)

Naszym 6-8 latkom, chcemy zapewnić możliwość wszechstronnego rozwoju.  Charakterystyczna dla tego wieku ciekawość sprawia, że energicznym dzieciakom ciężko jest wybrać ulubiony styl. W naszej szkole nie trzeba wybierać.

W tej kategorii wiekowej szczególny nacisk kładziemy na dwa najpopularniejsze style taneczne: disco dance oraz hip hop. Dzięki temu, że choreografia, której tancerze uczą sie na zajęciach składa się z dwóch kontrastujących ze sobą części, dzieci mają możliwość doskonalenia się w szybkim i dynamicznym tańcu oraz poznawania bogatej i pełnej energii kultury hip hopu. Nie zapominamy oczywiście o technice tańca jazzowego, która powinna być nieodłącznym elementem rozwoju każdego tancerza.

MOŻLIWOŚĆ DO DALSZEGO ROZWOJU

Różnorodność jaką zapewniają zajęcia z tańca nowoczesnego daje dzieciom chcącym kontynuować naukę tańca możliwość świadomego wyboru. Tancerze, którzy skończą 9 lat będą mogli rozwijać się w stylu tanecznym najbardziej odpowiadającym ich osobowości.

Po ukończeniu edukacji tanecznej na zajęciach tańca nowoczesnego, dzieci mają do wyboru cały szereg innych zajęć, z których najczęściej wybieranymi są hip hop oraz jazz.

Fanom szybkiego i energicznego tańca polecamy natomiast kontynowanie nauki tańca nowoczesnego w starszej kategorii wiekowej (TANIEC NOWOCZESNY dla grup K – 9-11 lat), w  której choreografie tworzone na zajęciach opierać się będą na technice disco dance.

Taniec nowoczesny jest najlepszym wyborem dla dzieci, które marzą o tańcu w jednym z naszych flagowych zespołów – LUZIK 1 (specjalizujący się w tańcu disco dance) lub LUZIK 2 (specjalizujący się w technice hip hop).

Oba zespoły są niezwykle utytułowane – mogą pochwalić się zdobyciem najwyższych laurów na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.  Chętnie przyjmą do swojego grona najlepszych tancerzy naszej szkoły.

 

Więcej informacji w zakładce ZESPOŁY.

TANIEC NOWOCZESNY DLA DZIECI W WIEKU 9-15 lat (GRUPY K i L)

Zajęcia z tańca nowoczesnego to nie lada wyzwanie. Są bardzo dynamiczne i wymagają sporej dawki energii. Duży nacisk kładziony jest na naukę techniki tańca jazzowego oraz rozwój ogólnej sprawności fizycznej. To dzięki niej młodzi tancerze mogą pochwalić się umiejętnością opanowania coraz bardziej widowiskowych  choreografii tanecznych, opartych głownie o technikę disco dance. W grupach zaawansowanych nie zabraknie również elementów akrobatycznych.

Bogactwo zajęć z tańca nowoczesnego sprawia, że to właśnie one wybierane są najczęściej przez młodych tancerzy.

MOŻLIWOŚĆ DALSZEGO ROZWOJU

Tancerze, którym podoba się styl taniec nowoczesny, mogą kontynuować naukę tego tańca w coraz starszych kategoriach wiekowych. W naszej szkole oferujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, stwarzając naszym młodym tancerzom możliwość ciągłego rozwoju tanecznego i rozwijania swojej pasji bez względu na wiek i doświadczenie taneczne.

Dla najlepszych i najbardziej pracowitych dzieci, które kochają szybki, energiczny taniec i marzą o rywalizacji sportowej  mamy świetną propozycję – udział w zajęciach zespołu LUZ 3. Członkostwo w nim oznacza bardzo intensywny rozwój taneczny, oraz dużo frajdy, jaką dają występy na pokazach i turniejach tańca. Jest to również zaplecze do naszego flagowego zespołu LUZ 1, wielokrotnych Mistrzów Polski i Finalistów Mistrzostw Świata formacji tanecznych disco dance!!!!

Tancerzom kończącym 15 rok życia szczególnie polecamy kontynuację nauki na zajęciach z Commercial Dance. Osoby wybierające ten styl tańca mają w naszej szkole wspaniałą możliwość rozwoju tanecznego i awansu do grup o coraz wyższym stopniu zaawansowania.

Celem, do którego dążyć mogą najbardziej utalentowani i pracowici tancerze to grupa V2 - nasz najlepszy zespół amatorski, owiany legendą w polskim świecie tanecznym, którego liczba tytułów Mistrzów Polski, Europy i Świata jest niezliczona! Członkostwo w V2 to wielki zaszczyt, po który i Ty możesz sięgnąć!

 • Grupa
  Dni
  Styl
  Poziom
  Instruktor
  Termin najbliższych zajęć
  Zapisy